Split 1700 Konačni Rezultati

SPLIT 1700

Jedriličarski klub "SPLIT"

 

Results as of 20:20 on May 1, 2016

Overall

Sailed: 4, Discards: 1, To count: 3, Entries: 131, Scoring system: Appendix A
RankIME I PREZIMEOZNAKABR.NA JEDRUKLUBSPOLGODIŠTEGRUPAR1R2R3R4Nett
1 ROKO STIPANOVIĆ CRO 1147 JK CLIVO M 2002 PLAVA 1 (67 BFD) 1 1 3
2 EMANUEL SKOČIBUŠIĆ CRO 1082 JK HISTRIA M 2003 CRVENA 5 (9) 5 1 11
3 MAVAR MARIJAN CRO 907 JK CROATIA M 2001 PLAVA (24) 5 3 4 12
4 MARIN KUSTIĆ CRO 1126 JK SPLIT M 2001 PLAVA (27) 9 2 3 14
5 SARA MUJEŠIĆ CRO 973 JK VEGA Ž 2001 PLAVA 6 (67 BFD) 7 2 15
6 LOVRE BAKOTIĆ CRO 1038 JK SPLIT M12 2005 CRVENA 4 3 9 (33) 16
7 NATHAN BERTO CRO 1148 JK MAESTRAL M 2002 CRVENA (24) 13 1 3 17
8 NINA ŠKOPAC CRO 1065 JK CLIVO Ž 2002 PLAVA 3 3 12 (67 UFD) 18
9 MATEJ SKOČIBUŠIĆ CRO 5 JK HISTRIA M12 2005 CRVENA 7 (12) 7 4 18
10 VIKTOR MALETIĆ CRO 1146 JK MAESTRAL M 2004 PLAVA 2 12 5 (19) 19
11 PETRA MARENDIĆ CRO 1122 JK MORNAR Ž12 2005 CRVENA 5 6 8 (27) 19
12 NIKA MANESTAR CRO 1100 JK VAL CRIKVENICA Ž 2002 CRVENA (15) 7 11 2 20
13 BOŽIDAR GOLUBIĆ CRO 1128 JK SPLIT M 2001 CRVENA 8 6 (27) 6 20
14 TIN FIKE CRO 1150 JK CLIVO M12 2005 CRVENA 2 2 (67 UFD) 18 22
15 ANTUN TOMAŠEVIĆ CRO 902 JK LABUD M 2004 PLAVA 3 (31) 6 13 22
16 EDO FIKE CRO 1129 JK CLIVO M12 2005 PLAVA 4 10 8 (27) 22
17 FILIP JURIŠIĆ CRO 1121 JK MORNAR M 2002 CRVENA (28) 5 15 5 25
18 BARTUL UREM CRO 1 JK MORNAR M 2002 PLAVA 7 2 17 (67 UFD) 26
19 MARKO IVANČEV CRO 1083 JK ZENTA M 2002 CRVENA (67 BFD) 8 6 12 26
20 DAVID MEDANČIĆ CRO 1074 JK KVARNER M 2001 PLAVA 8 (20) 14 5 27
21 LUCIJA ŠKOPAC CRO 1077 JK CLIVO Ž12 2005 PLAVA (67 BFD) 4 2 22 28
22 RATKO KNEZ CRO 1158 JK SPLIT M 2001 PLAVA 17 4 (30) 7 28
23 ANA PETRIČIĆ CRO 1079 JK CROATIA Ž 2003 CRVENA 11 (67 BFD) 4 13 28
24 MATIJA KIKER CRO 1107 JK CLIVO M 2002 CRVENA 13 11 4 (21) 28
25 URSULA BALAS CRO 1023 JK VAL CRIKVENICA Ž 2002 PLAVA 10 8 (11) 10 28
26 LARA MANESTAR CRO 1064 JK VAL CRIKVENICA Ž 2003 CRVENA 16 7 (19) 9 32
27 PETAR MILUN CRO 1087 JK MARINA KAŠTELA M 2002 CRVENA (28) 15 9 8 32
28 TONINA PERKOVIĆ CRO 1119 JK LABUD Ž 2001 CRVENA 9 (67 BFD) 23 7 39
29 VLATKO MARUŠIĆ CRO 1106 JK TROGIR M 2001 PLAVA 23 (29) 3 14 40
30 KALISTA DELIĆ CRO 979 JK LABUD Ž 2004 CRVENA 11 10 (27) 20 41
31 KARLA GOLJA CRO 1151 JK ULJANIK PLOVIDBA Ž 2002 PLAVA (21) 19 14 9 42
32 EMA GOLJA CRO 980 JK OPATIJA Ž 2001 CRVENA 18 14 (24) 10 42
33 TOMA MUDNIĆ CRO 1068 JK SPLIT M12 2005 PLAVA 13 16 18 (67 DNC) 47
34 MARKO HRABAR CRO 1888 JK SPLIT M 2004 CRVENA 16 17 (41) 14 47
35 NOA ŠAJATOVIĆ CRO 1152 JK ULJANIK PLOVIDBA Ž 2003 CRVENA (26) 21 12 15 48
36 BORNA MIHALJEVIĆ CRO 1053 JK TROGIR M12 2006 PLAVA 17 18 13 (67 DNC) 48
37 RONI BOBOVNIK CRO 1011 YC ZAGREB M 2003 PLAVA 12 (67 BFD) 10 29 51
38 PETRA MASTELIĆ CRO 1003 JK ZENTA Ž 2003 CRVENA 12 24 15 (67 DNC) 51
39 LUKA MOROZIN CRO 921 JK PLAV M 2002 CRVENA (43) 19 22 11 52
40 NORA ŠIJAN CRO 1078 JK CLIVO Ž12 2005 CRVENA (67 BFD) 13 10 30 53
41 TOMAS HAMERLITZ CRO 1090 JK OPATIJA M 2002 PLAVA 14 (67 BFD) 28 11 53
42 VIKTOR KULIĆ GOLJA CRO 1073 JK KVARNER M 2002 CRVENA 10 (67 BFD) 16 28 54
43 MAX GJIDERA CRO 1026 JK MORNAR M 2004 PLAVA 15 25 (26) 16 56
44 TAJANA FILIPAŠ CRO 1049 JK KVARNER Ž 2002 PLAVA 19 (67 BFD) 16 21 56
45 MAJ BISAKI CRO 1110 JK HISTRIA M 2003 PLAVA 1 30 29 (67 UFD) 60
46 LUKA FATOVIĆ CRO 865 YC ZAGREB M12 2006 PLAVA 25 14 21 (32) 60
47 VICE JUŠIĆ CRO 1047 JK ŽAL M 2002 PLAVA (36) 16 32 15 63
48 DINO LUKENDA CRO 1050 JK OPATIJA M 2002 PLAVA 14 (40) 38 12 64
49 DAMJAN KUZMANIĆ CRO 8 JK MORNAR M 2004 CRVENA 30 1 34 (45) 65
50 ADRIAN PEOVIĆ CRO 990 JK SPLIT M 2003 PLAVA 21 (67 BFD) 20 24 65
51 ILLA RODMAN CRO 731 JK PLAV Ž 2002 PLAVA (67 BFD) 22 38 6 66
52 PAVE VIDAKOVIĆ CRO 919 JK OMIŠ M 2003 CRVENA 36 11 19 (67 UFD) 66
53 LUKA VUKOVIĆ CRO 1118 JK LABUD M 2003 CRVENA 19 21 29 (40) 69
54 TEDI LEONARDELLI CRO 1032 JK VEGA M12 2006 PLAVA (39) 27 18 25 70
55 TEA PETEH CRO 1080 JK HISTRIA Ž12 2005 PLAVA 20 23 28 (67 DNC) 71
56 JOSIP BARIČEVIĆ CRO 696 JK MARINA KAŠTELA M 2002 PLAVA 22 (67 BFD) 13 38 73
57 TONI BULIČIĆ CRO 1052 JK TROGIR M12 2006 CRVENA 32 18 25 (67 DNC) 75
58 ANTONIO MARENDIĆ CRO 10 JK MORNAR M 2004 PLAVA 22 27 26 (28) 75
59 LUKA HAGENAUER CRO 1165 YC ZAGREB M12 2005 CRVENA 33 (67 BFD) 25 19 77
60 JURE CVEK CRO 558 JK ULJANIK PLOVIDBA M 2004 CRVENA (34) 34 21 23 78
61 LEA RAKOVAC CRO 1137 JK MAESTRAL Ž12 2006 CRVENA (47) 20 42 17 79
62 DREN DEJANOVIĆ CRO 1099 JK ULJANIK PLOVIDBA M 2002 PLAVA 31 25 (32) 23 79
63 KARLA PRGOMET CRO 1188 JK SPLIT Ž 2003 CRVENA (67 BFD) 23 33 25 81
64 CARLA DE CARINA CRO 1029 JK VAL CRIKVENICA Ž 2004 CRVENA 6 (67 BFD) 35 41 82
65 HELENA JAKŠIĆ CRO 17 JK MORNAR Ž12 2005 PLAVA 27 (67 BFD) 17 39 83
66 EVA ŠIŠKO CRO 1113 JK USKOK Ž 2003 CRVENA (67 BFD) 1 67 UFD 16 84
67 PAOLA ČELIĆ CRO 1139 JK VEGA Ž 2004 CRVENA 29 34 22 (39) 85
68 PETRA GAMBIRAŽA CRO 943 JK USKOK Ž12 2006 CRVENA 18 36 (39) 34 88
69 LEONARDO BORGIN CRO 1142 JK TIJAT M12 2005 CRVENA 45 (67 BFD) 20 26 91
70 BEPO BAKOTIĆ CRO 1868 JK SPLIT M 2003 CRVENA (67 BFD) 17 51 24 92
71 EMA SAMARŽIJA CRO 868 JK SVETI NIKOLA Ž 2004 PLAVA 25 32 35 (40) 92
72 VICKO ALFIREVIĆ CRO 128 JK SPLIT M 2002 PLAVA 33 (67 BFD) 41 20 94
73 IVAN MIŠE CRO 1054 JK TROGIR M 2003 PLAVA (43) 26 37 31 94
74 MARA SAMARŽIJA CRO 74 JK SVETI NIKOLA Ž12 2006 PLAVA 37 28 31 (67 DNC) 96
75 BRUNO MAREVIĆ CRO 890 JK MARINA KAŠTELA M 2002 PLAVA 31 (67 BFD) 31 34 96
76 JOSIP TAFRA CRO 1803 JK OMIŠ M12 2007 CRVENA 35 31 (40) 31 97
77 MARK BERBER CRO 1017 JK USKOK M 2003 PLAVA 9 (67 BFD) 23 67 UFD 99
78 ELEONORA BORGIN CRO 11 JK TIJAT Ž 2003 PLAVA 48 (67 BFD) 45 8 101
79 KARLO MODRIĆ CRO 1098 JK SPLIT M 2004 CRVENA 46 15 40 (67 DNC) 101
80 TONI NIŽIĆ   0 JK PRIMOŠTEN M 2002 CRVENA (52) 28 36 37 101
81 JOSIP KOCMAN CRO 941 JK USKOK M 2004 PLAVA (40) 35 30 37 102
82 GORAN ŠIME STIPANOV CRO 1042 JK KVARNER M 2004 CRVENA 40 26 37 (43) 103
83 IVAN JURIĆ CRO 1112 JK MARINA KAŠTELA M 2002 PLAVA 20 (67 BFD) 67 UFD 17 104
84 JAN KOMANDINA CRO 1072 JK VEGA M12 2005 CRVENA (42) 39 33 32 104
85 PINO GOTOVAC CRO 188 JK SPLIT M12 2005 CRVENA 26 32 47 (67 DNC) 105
86 MASSIMILANO ROVIS CRO 1832 JK VEGA M 2003 PLAVA (51) 36 46 26 108
87 ROKO SCHMIDT CRO 1136 JK VEGA M12 2006 CRVENA 42 38 (48) 29 109
88 NORA GOTOVAC CRO 881 JK SPLIT Ž12 2006 CRVENA 44 22 44 (67 DNC) 110
89 MIRELA ĐUKIĆ CRO 1881 JK SPLIT Ž 2002 PLAVA (55) 33 47 30 110
90 EMA JELENKOVIĆ CRO 838 JK VEGA Ž12 2005 PLAVA 44 33 36 (67 DNC) 113
91 DINO BRKAN CRO 895 JK TROGIR M 2004 CRVENA 39 40 (52) 35 114
92 MARIN BAČELIĆ   34 JK VAL ŠIBENIK M 2004 PLAVA 47 (67 BFD) 50 18 115
93 KLARA BRNIČEVIĆ CRO 1108 JK SPLIT Ž12 2005 PLAVA 41 41 (43) 35 117
94 MARIN GOLEM CRO 1060 JK VAL ŠIBENIK M 2001 CRVENA 30 (67 BFD) 67 UFD 22 119
95 NIKO JAKELIĆ CRO 102 JK MORNAR M12 2006 PLAVA 29 37 54 (67 DNC) 120
96 NENSI CVITANIĆ CRO 1067 JK SPLIT Ž 2002 PLAVA 34 37 51 (67 DNC) 122
97 LORIS BERLJAVAC CRO 1012 JK HORIZONT M12 2005 CRVENA 37 24 (67 UFD) 67 DNC 128
98 ROKO JURIĆ CRO 952 JK ZENTA M 2004 PLAVA 46 39 45 (67 DNC) 130
99 MATEO BAĐIM CRO 06 JK VAL ŠIBENIK M 2003 PLAVA 51 (67 BFD) 49 33 133
100 ANDRIA MARVIN CRO 951 JK USKOK M12 2007 CRVENA 38 48 (67 UFD) 47 133
101 ROKO ČEPIĆ-ZOKIĆ CRO 783 JK OMIŠ M12 2007 PLAVA 35 47 52 (67 DNC) 134
102 ZVONE LELAS CRO 922 JK TROGIR M12 2005 PLAVA (62) 42 56 36 134
103 SIMON STARIĆ CRO 1014 JK HORIZONT M12 2005 CRVENA (67 BFD) 67 BFD 24 44 135
104 FRANKO ČIRIĆ CRO 8681 JK SPLIT M 2003 PLAVA 23 (67 BFD) 46 67 DNC 136
105 GRIGOR PETTENER CRO 2007 JK ULJANIK PLOVIDBA M12 2007 CRVENA (57) 49 53 36 138
106 LUCIJA DOMAZET CRO 960 JK SVETI IVAN Ž12 2006 CRVENA 45 (67 BFD) 55 38 138
107 VEDRAN ČELIĆ CRO 1140 JK VEGA M12 2007 CRVENA 54 (67 BFD) 39 46 139
108 LUCIJAN BRNIČEVIĆ CRO 86 JK SPLIT M12 2007 CRVENA 49 41 50 (67 DNC) 140
109 JERE BAKOTIĆ CRO 861 JK SPLIT M12 2006 CRVENA (67 BFD) 30 44 67 DNC 141
110 JAKOV BUJAS CRO 828 JK VAL ŠIBENIK M12 2006 PLAVA 56 44 (58) 41 141
111 MIŠEL MILANOVIĆ CRO 1055 JK HORIZONT M12 2006 PLAVA 41 (67 BFD) 34 67 DNC 142
112 NOA GORIČKI CRO 88 JK ULJANIK PLOVIDBA Ž12 2005 CRVENA 49 45 48 (67 DNC) 142
113 MARE GRŠKOVIĆ CRO 600 JK SVETI NIKOLA Ž12 2005 CRVENA 48 29 (67 UFD) 67 DNC 144
114 NIKOLA MANČEV CRO 98 JK SPLIT M 2002 PLAVA 53 35 57 (67 DNC) 145
115 MAROJE ŠKORO CRO 1816 JK SPLIT M12 2006 PLAVA 38 (67 BFD) 43 67 DNC 148
116 NIKA BEŠLIJA CRO 100 JK SVETI IVAN Ž12 2006 CRVENA 60 46 42 (67 DNC) 148
117 MARTA PROLIĆ CRO 999 JK MARINA KAŠTELA Ž 2004 PLAVA 61 43 49 (67 DNC) 153
118 MARIJETA JAKŠIĆ CRO 4 JK MORNAR Ž 2004 CRVENA 50 38 (67 DNC) 67 DNC 155
119 ANDREA JURIĆ CRO 793 JK MARINA KAŠTELA Ž12 2006 PLAVA 50 42 (67 UFD) 67 DNC 159
120 CARLOS LAKIĆ CRO 981 JK MORNAR M12 2005 CRVENA 52 43 (67 DNC) 67 DNC 162
121 ANDRIJA RASTIĆ CRO 763 JK MORNAR M 2003 PLAVA 53 44 (67 DNC) 67 DNC 164
122 IVAN PROLIĆ CRO 697 JK MARINA KAŠTELA M12 2005 CRVENA 32 (67 BFD) 67 UFD 67 DNC 166
123 MARISA BRNIČEVIĆ CRO 7 JK ORIŠAC Ž12 2008 PLAVA 55 45 (67 DNC) 67 DNC 167
124 NIKOLA JURIĆ CRO 265 JK ŠPINUT M12 2006 CRVENA 59 51 59 (67 DNC) 169
125 MARIN PLEČAŠ CRO 7831 JK MARINA KAŠTELA M12 2007 CRVENA 54 (67 DNC) 53 67 DNC 174
126 PJERO JURIĆ CRO 26 JK MORNAR M12 2005 PLAVA 58 50 (67 DNC) 67 DNC 175
127 IVAN ČOBANOV   958 JK PRIMOŠTEN M 2002 CRVENA (67 BFD) 67 BFD 67 UFD 42 176
128 GRGO BRAJČIĆ CRO 1027 JK MORNAR M12 2005 PLAVA 63 52 (67 DNC) 67 DNC 182
129 MARIO BUBA PULEK CRO 1111 JK CLIVO M 2004 CRVENA (67 BFD) 67 BFD 67 DNC 67 DNC 201
129 NORA COPIĆ CRO 911 JK LABUD Ž 2003 PLAVA (67 DNC) 67 DNC 67 DNC 67 DNC 201
129 MARIN LJUBIČIĆ CRO 1019 JK LABUD M12 2006 PLAVA (67 BFD) 67 BFD 67 UFD 67 DNC 201