CROATIAN OPEN CHAMPIONSHIP - SNIPE 2015

 

PRATITE NAS NA FACBOOK-U

 

 

UKUPNI REZULTATI NAKON 6 JEDRENJA

 



 

RankHELMSMENCREWSAIL NUMBERCLUBR1R2R3R4R5R6TotalNett
1st Steffen Skjonberg Maria Ohrn NOR 30660 Barum SF 1.0 1.0 1.0 (2.0) 2.0 1.0 8.0 6.0
2nd A. Grego V. Grego CRO 30501 JK Galeb 3.0 (6.0) 3.0 1.0 3.0 5.0 21.0 15.0
3rd Milko Volaric Dean Pavlak CRO 30938 JK Galeb (8.0 OCS) 4.0 4.0 3.0 1.0 4.0 24.0 16.0
4th Vlado Kaliterna Srdjan Dvornik CRO 30705 JK Split 2.0 2.0 2.0 5.0 5.0 (6.0) 22.0 16.0
5th Damir Vranic Hrvoje Pavacic CRO 30442 JK Pesja 4.0 3.0 (6.0) 4.0 6.0 3.0 26.0 20.0
6th Nikola Deškovic Vladimir Nalis CRO 30707 JK Orion 5.0 5.0 5.0 (6.0) 4.0 2.0 27.0 21.0
7th Daniel Bradicic Ana Furlanic CRO 28274 JK ORION (8.0 DNC) 8.0 DNC 8.0 DNC 7.0 8.0 DNF 8.0 DNS 47.0 39.0



 

 

 

 

 

 

 

 

Continue Reading

62. Splitova regata krstaša

PRATITE NAS NA FACEBOOK-U, SLIKE I REZULTATI UZ STALNO AŽURIRANJE.

KLIKNITE OVDE.

                                                                                                                         REZULTATI

SPLITOVA REGATA KRSTAŠA 2015. - Split - Jelsa

0 GRUPA

Sailed: 2, Discards: 0, To count: 2, Entries: 3, Scoring system: Appendix A
RankJEDRILICAGRUPAKORMILARBROJ NA JEDRUDUZINAKLUBR1R2TotalNett
1st BARBA BRANKO 0 FILIP ZORICIC CRO 4311 13.75 JK LABUD 3:12:15 3:32:44 2.0 2.0
2nd BALENA 0 ŽELJKO JERKOV CRO 11 14.45 JK LABUD 3:54:43 4:11:25 5.0 5.0
3rd KRALJICA JELENA 0 NEVEN KATIC CRO 1996 13.55 HRM 4:24:06 4:05:55 5.0 5.0

2 GRUPA

Sailed: 2, Discards: 0, To count: 2, Entries: 3, Scoring system: Appendix A
RankJEDRILICAGRUPAKORMILARBROJ NA JEDRUDUZINAKLUBR1R2TotalNett
1st OLA 2 TONI BULAJA CRO 40 12,18 JK MARINA KAŠTELA 3:32:38 3:29:20 2.0 2.0
2nd MAREUS 2 LUKA JERCIC CRO 13764 11.92 JK ŠPINUT 3:47:54 3:37:20 4.0 4.0
3rd POSH 2 SRECKO FAVRO CRO 2191 11.99   DNS 5:40:03 7.0 7.0

3 GRUPA

Sailed: 2, Discards: 0, To count: 2, Entries: 5, Scoring system: Appendix A
RankJEDRILICAGRUPAKORMILARBROJ NA JEDRUDUZINAKLUBR1R2TotalNett
1st FULL PELT 3 ANTE ANTUNOVIC CRO 2436 11.00 JK SPLIT 3:19:10 2:45:37 2.0 2.0
2nd CRNA ZVIJER 3 TONCI PULJIZ CRO 1023 10.99 JK SPLIT 3:35:40 3:46:57 4.0 4.0
3rd NEMIR 5 3 BRANKO ŠIROLA CRO 1111 11.02 JK LABUD 3:39:59 4:01:29 7.0 7.0
4th VIGA 3 VEDRAN UJEVIC CRO 595 11.00 JK SPLIT 3:54:49 3:55:51 7.0 7.0
5th STELLA POLARIS 3 TONCI ROSANDIC CRO 520 10.40 JK LABUD 4:06:45 4:12:11 10.0 10.0

4 GRUPA

Sailed: 2, Discards: 0, To count: 2, Entries: 3, Scoring system: Appendix A
RankJEDRILICAGRUPAKORMILARBROJ NA JEDRUDUZINAKLUBR1R2TotalNett
1st GREEN PEPPER 4 NEVEN GASPIC CRO 2186 9.99 JK SPLIT 3:41:00 3:52:23 2.0 2.0
2nd ORION 2 4 VLADO KALITERNA CRO 1580 10.00 JK SPLIT 3:47:35 4:09:57 4.0 4.0
3rd BURNICA 4 MISLAV ZUPPA CRO 871 9.90 JK SPLIT 4:30:36 4:42:07 6.0 6.0

5 GRUPA

Sailed: 2, Discards: 0, To count: 2, Entries: 4, Scoring system: Appendix A
RankJEDRILICAGRUPAKORMILARBROJ NA JEDRUDUZINAKLUBR1R2TotalNett
1st IVA 3 5 IVANKO PAVLICEVIC CRO 1541 9.20 JK ZENTA 3:52:17 4:14:38 2.0 2.0
2nd STRILAC 5 DAMIR KRALJEVIC CRO 448 9.20 JK LABUD 4:11:02 4:32:26 4.0 4.0
3rd JOLI 5 DRAŽEN TVRDIC CRO 302 9.00 JK SPLIT 4:33:13 4:52:12 6.0 6.0
4th JELENA 5 IVAN DRAZIC SEGRT CRO 1601 9.15 JK GIRICIC DNS 5:15:46 9.0 9.0

6 GRUPA

Sailed: 2, Discards: 0, To count: 2, Entries: 7, Scoring system: Appendix A
RankJEDRILICAGRUPAKORMILARBROJ NA JEDRUDUZINAKLUBR1R2TotalNett
1st QUAKA 6 GORAN MARTINOVIC CRO 338 7.76 JK LABUD 3:47:55 4:10:55 2.0 2.0
2nd NORA 6 SERÐO STUBNJA CRO 320 7.71 JK LABUD 4:01:45 4:13:48 4.0 4.0
3rd FIRST LOVE 6 DARKO BRAVIC CRO 1385 8.30 JK SPLIT 4:17:12 4:40:29 7.0 7.0
4th MALO SUNCE 6 ZDRAVKO ŠABIC CRO 1622 8.39 PELIŠKA JEDRA 4:52:00 4:34:02 10.0 10.0
5th RUDI 6 GORDAN ŠALJINOVIC CRO 1543 7.77 JK SPLIT 4:27:35 4:53:55 11.0 11.0
6th PICCOLO GRANDE AMORE 6 MARKO BERTOLINO CRO 2097 7.98 JK SPLIT 4:17:44 DNF 12.0 12.0
7th KMI KMI 6 ARMANDO PAUT CRO 559 7.50 JK SPLIT 4:25:30 DNS 13.0 13.0

 

 

 

 

 

 

 

SPLITOVA REGATA KRSTAŠA 2015. - STARTNA LISTA

 
JEDRILICAGRUPAKORMILARBROJ NA JEDRUDUZINAKLUB
KRALJICA JELENA 0 NEVEN KATIC CRO 1996 13.55 HRM
BALENA 0 ŽELJKO JERKOV CRO 11 14.45 JK LABUD
BARBA BRANKO 0 FILIP ZORICIC CRO 4311 13.75 JK LABUD
POSH 2 SRECKO FAVRO CRO 2191 11.99  
MAREUS 2 LUKA JERCIC CRO 13764 11.92 JK ŠPINUT
OLA 2 TONI BULAJA CRO 40 12,18 JK MARINA KAŠTELA
CRNA ZVIJER 3 TONCI PULJIZ CRO 1023 10.99 JK SPLIT
STELLA POLARIS 3 TONCI ROSANDIC CRO 520 10.40 JK LABUD
VIGA 3 VEDRAN UJEVIC CRO 595 11.00 JK SPLIT
FULL PELT 3 ANTE ANTUNOVIC CRO 2436 11.00 JK SPLIT
NEMIR 5 3 BRANKO ŠIROLA CRO 1111 11.02 JK LABUD
GREEN PEPPER 4 NEVEN GASPIC CRO 2186 9.99 JK SPLIT
BURNICA 4 MISLAV ZUPPA CRO 871 9.90 JK SPLIT
ORION 2 4 VLADO KALITERNA CRO 1580 10.00 JK SPLIT
JELENA 5 IVAN DRAZIC SEGRT CRO 1601 9.15 JK GIRICIC
STRILAC 5 DAMIR KRALJEVIC CRO 448 9.20 JK LABUD
JOLI 5 DRAŽEN TVRDIC CRO 302 9.00 JK SPLIT
IVA 3 5 IVANKO PAVLICEVIC CRO 1541 9.20 JK ZENTA
NORA 6 SERÐO STUBNJA CRO 320 7.71 JK LABUD
PICCOLO GRANDE AMORE 6 MARKO BERTOLINO CRO 2097 7.98 JK SPLIT
MALO SUNCE 6 ZDRAVKO ŠABIC CRO 1622 8.39 PELIŠKA JEDRA
FIRST LOVE 6 DARKO BRAVIC CRO 1385 8.30 JK SPLIT
KMI KMI 6 ARMANDO PAUT CRO 559 7.50 JK SPLIT
QUAKA 6 GORAN MARTINOVIC CRO 338 7.76  
RUDI 6 GORDAN ŠALJINOVIC CRO 1543 7.77 JK SPLIT

 

 

Continue Reading

Regata Split 1700 - klasa Optimist (1.6)

NEDJELJA 3.5.2015.

Kao što je regatni odbor i očekivao,oko 10 i 30 h zajedrilo se po levantu 9-12 čv sa vanjske strane marjana. Nažalost trajalo je samo za jedan plov te je drugi plov uz jaku želju da se odjedri do kraja ipak morao biti prekinut. Uz puno pokušaja i strpljenja što ljudi u organizaciji što jedriličara i trenera ipak smo se na kraju morali pomirit sa činjenicom da vjetra više nema i da ga neće biti. u 14:45 RO je itaknuo "kodeks iznad A" što znači da je gotovo. Imamo rezultate nakon dva jedrenja, ali regata neće biti bodovana za kriterijsku ljestvicu hrvatske.

UKUPNI REZULTATI

_______________________________________________________________________________________________________ 

SUBOTA 2.5.2015.

Nažalost danas se uz sve napore regatnog odbora nije ipak uspjelo odjedriti do kraja. Vrlo teški vremenski uvjeti ostavili su optimiste na jednom jedrenju.

Sutra u nedjelju start je predviđe u 10h. Prognoza nam ni sutra nije naklonjena.

________________________________________________________________________________________________________

PETAK 1.5.2015.

Nakon cijelodnevnog čekanja juga, ipak se uspjela uspješno odjedriti jedna regata za obe grupe koja je startala tek u 17h.

Neslužbeni rezultati nakon jednog jedrenja:

ŽUTA GRUPA

PLAVA GRUPA

 

Continue Reading