Rezultati SPLIT-> JELSA

61. SPLITOVA REGATA KRSTAŠA SPLIT - JELSA – SPLIT

 

Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Entries: 29, Scoring system: Appendix A

Rank

Grupa

Ime broda

Broj na jedru

Klub

Kormilar

Split-Jelsa

Jelsa-Split

Ukupno

R1

R2

Total

1st

1.

Ola

CRO 40

JK Marina Kastela

Toni Bulaja

4:01:25

   

1.0

 

1.0

2nd

1.

Polet

CRO 1888

JK Labud

Nikola Deskovic

4:03:30

   

2.0

 

2.0

3rd

2.

My Dream

CRO 9999

JK Labud

Milan Pivalica

4:15:57

   

3.0

 

3.0

4th

2.

Viga

CRO 595

JK Split

Vedran Ujevic

4:19:16

   

4.0

 

4.0

5th

2.

Nemir V

CRO 1111

JK Labud

Branko Sirola

4:20:30

   

5.0

 

5.0

6th

2.

Crna Zvijer

CRO 1023

JK Split

Zeljko Simicic

4:25:05

   

6.0

 

6.0

7th

3.

Orion II

CRO 1580

JK Split

Vlado Kaliterna

4:25:26

   

7.0

 

7.0

8th

4.

Iva III

CRO 1541

JK Zenta

Ivanko Pavlicevic

4:36:15

   

8.0

 

8.0

9th

2.

Coco Loco

CRO 3535

JK Ventan

Petra Zuber Blazicic

4:39:35

   

9.0

 

9.0

10th

3.

Trinajstica

CRO 1713

JK Labud

Mirko Zule

4:44:45

   

10.0

 

10.0

11th

3.

Mursa

CRO 199

JK Spinut

Tihomir Stricevic

5:08:07

   

11.0

 

11.0

12th

5.

Nora

CRO 1479

JK Labud

Serdjo Stubnja

5:08:30

   

12.0

 

12.0

13th

4.

Strilac

CRO 488

JK Labud

Damir Kraljevic

5:24:30

   

13.0

 

13.0

14th

4.

Malo Sunce

CRO 1622

JK Peliska Jedra

Zdravko Sabic

5:39:45

   

14.0

 

14.0

15th

4.

First Love

CRO 1385

JK Split

Darko Bravic

5:44:10

   

15.0

 

15.0

16th

3.

Squaw

CRO 1216

 

Dragan Kubelka

5:49:20

   

16.0

 

16.0

17th

5.

Rudi

CRO 1543

JK Split

Igor Ilic

5:50:15

   

17.0

 

17.0

18th

2.

Stela Polaris

CRO 520

JK Labud

Goran Rosandic

5:51:00

   

18.0

 

18.0

19th

3.

Ana

CRO 1083 (11)

JK Split

Nediljko Marusic

5:51:20

   

19.0

 

19.0

20th

5.

Divna

CRO 222

JK Spinut

Boris Sardelic

6:03:28

   

20.0

 

20.0

21st

6.

Bob n Rock

CRO 2124

JK Labud

Jere Vidovic

6:19:30

   

21.0

 

21.0

22nd

6.

Republika Broc

 

JK Postira

Mate Skaric

6:24:25

   

22.0

 

22.0

23rd

4.

Jelena

CRO 1601

JK Zenta

Ivan Drazic Segrt

     

23.0

 

23.0

24th

6.

Jozi

CRO 1221

JK Split

Josko Popovic

     

30.0 DNF

 

24.0

                       
                       
                       

24th

3.

Burnica

CRO 871

JK Split

Mislav Zupa

     

30.0 DSQ

 

24.0

24th

1.

Anja-Marija III

CRO 1595

JK Split

Marijan A. Kostrencic

     

30.0 DSQ

 

24.0

Tags: Regate