OTVORENO PRVENSTVO SPLITA 2015

Nakon prvog dana orkanske bure koja je flotu zadržala na obali,drugog dana regate uspješno su odjedrena 3 plova po buri 13-22 čvora.

 

REZULTATI

UKUPNI REZULTATI - OPTIMIST

 

RankIme i PrezimeSpolBr. JedraKlubGod.R1R2R3TotalNett
1st PALMA CARGO Ž CRO 991 JK MORNAR 2000 2.0 4.0 1.0 7.0 7.0
2nd BOZIDAR GOLUBIC M CRO 1098 JK SPLIT 2001 1.0 5.0 4.0 10.0 10.0
3rd BARTOL UREM M CRO 1121 JK MORNAR 2002 7.0 3.0 3.0 13.0 13.0
4th KARMEN PERKOVIC Ž CRO 1059 JK LABUD 2000 5.0 2.0 7.0 14.0 14.0
5th ROKO VEKIC M CRO 1084 JK ZVIR   14.0 1.0 2.0 17.0 17.0
6th HANA DRAGOJEVIC Ž CRO 1119 JK LABUD 2000 4.0 9.0 6.0 19.0 19.0
7th ROCCO HRVOJ M CRO 99 JK MORNAR 2001 3.0 12.0 5.0 20.0 20.0
8th IVONA ERCEGOVAC Ž CRO 1108 JK SPLIT 2001 9.0 10.0 9.0 28.0 28.0
9th ÐANI MUHAR M CRO 105 JK TROGIR 2000 11.0 8.0 11.0 30.0 30.0
10th BRUNO GASPIC M CRO 1128 JK SPLIT 2001 12.0 13.0 8.0 33.0 33.0
11th IVAN VRBATOVIC M CRO 1112 JK MARINA KAŠTELA 2002 8.0 16.0 10.0 34.0 34.0
12th MARIN KUSTIC M CRO 1038 JK SPLIT 2001 17.0 7.0 17.0 41.0 41.0
13th PETAR MILUN M CRO 1827 JK MARINA KAŠTELA 2002 6.0 11.0 27.0 44.0 44.0
14th TONINA PERKOVIC Ž CRO 911 JK LABUD 2001 10.0 17.0 21.0 48.0 48.0
15th VID VEKIC M CRO 1102 JK ZVIR   13.0 21.0 18.0 52.0 52.0
16th VICKO ALFIREVIC M CRO 1003 JK ZENTA 2002 24.0 15.0 14.0 53.0 53.0
17th VLARKO MARUSIC M CRO 1852 JK TROGIR 2001 15.0 24.0 16.0 55.0 55.0
18th MARIN GOLEM M CRO 869 YC BIOGRAD 2001 22.0 14.0 24.0 60.0 60.0
19th KARLA PRGOMET Ž CRO 1016 JK SPLIT 2003 20.0 22.0 19.0 61.0 61.0
20th SRECO SIMUNOVIC M CRO 1089 JK TROGIR 2001 18.0 29.0 15.0 62.0 62.0
21st FILIP JURISIC M CRO 108 JK MORNAR 2002 19.0 31.0 13.0 63.0 63.0
22nd DINO ZORIC M CRO 1068 JK SPLIT 2001 21.0 19.0 23.0 63.0 63.0
23rd PETRA MASTELIC Ž CRO 952 JK ZENTA 2003 23.0 18.0 25.0 66.0 66.0
24th MARINO ERCEG M CRO 950 JK ZVIR   27.0 28.0 12.0 67.0 67.0
25th IVA KOVACEVIC Ž CRO 1002 JK ZENTA 2002 25.0 25.0 20.0 70.0 70.0
26th ZARA DOMINOVIC Ž CRO 1083 JK ZENTA 2003 29.0 26.0 26.0 81.0 81.0
27th ANTUN TOMASEVIC M CRO 1019 JK LABUD 2004 26.0 30.0 28.0 84.0 84.0
28th IVAN MISE M CRO 1052 JK TROGIR 2003 28.0 36.0 22.0 86.0 86.0
29th RATKO KNEZ M CRO 1088 JK SPLIT 2001 16.0 6.0 67.0 DNC 89.0 89.0
30th LOVRE BAKOTIC M CRO 981 JK SPLIT 2005 43.0 39.0 29.0 111.0 111.0
31st ADRIAN PEOVIC M CRO 990 JK MARINA KAŠTELA 2003 30.0 20.0 67.0 DNC 117.0 117.0
32nd LOVRE KOVACEVIC M CRO 1026 JK MORNAR 2000 35.0 23.0 67.0 DNC 125.0 125.0
33rd BEPO BAKOTIC M CRO 1868 JK SPLIT 2003 31.0 27.0 67.0 DNC 125.0 125.0
34th NINA KLISKINIC Ž CRO 949 JK LABUD 2003 32.0 34.0 67.0 DNC 133.0 133.0
35th NORA COPIC Ž CRO 979 JK LABUD 2003 33.0 33.0 67.0 DNC 133.0 133.0
36th GABRIEL SIMUNOVIC M CRO 923 JK TROGIR 2001 34.0 38.0 67.0 DNC 139.0 139.0
37th SUNCICA BAKOTIN Ž CRO 696 JK MARINA KAŠTELA 2003 37.0 35.0 67.0 DNC 139.0 139.0
38th DAMJAN KUZMANIC M CRO 1027 JK MORNAR 2004 36.0 41.0 67.0 DNC 144.0 144.0
39th MARIN ZEC M CRO 883 JK SPINUT 2004 42.0 37.0 67.0 DNC 146.0 146.0
40th MAX GJIDERA M CRO 95 JK MORNAR 2004 67.0 DNC 32.0 67.0 DNC 166.0 166.0
41st ANASTAZIJA MARENDIÆ Ž CRO 763 JK MORNAR 2002 38.0 67.0 DNC 67.0 DNC 172.0 172.0
42nd KARLO MODRIC M CRO 1888 JK SPLIT 2004 39.0 67.0 DNC 67.0 DNC 173.0 173.0
43rd TOMA MUDNIC M CRO JK SPINUT 2005 67.0 DNC 40.0 67.0 DNC 174.0 174.0
44th JOSIP BARICEVIC M CRO 697 JK MARINA KAŠTELA 2002 40.0 67.0 DNC 67.0 DNC 174.0 174.0
45th NIKA BEŠLIJA Ž CRO 901 JK SVETI IVAN 2006 41.0 67.0 DNC 67.0 DNC 175.0 175.0
46th PAVE VIDAKOVIC M CRO 912 JK OMIS 2003 44.0 67.0 DNC 67.0 DNC 178.0 178.0
47th ANDELO SKARE M CRO 835 JK OMIS 2002 67.0 DNC 67.0 DNC 67.0 DNC 201.0 201.0
47th ANTONIA AMBRUS Ž CRO 937 JK OMIS 2002 67.0 DNC 67.0 DNC 67.0 DNC 201.0 201.0
47th LUCIJA DOMAZET Ž CRO 1901 JK SVETI IVAN 2006 67.0 DNC 67.0 DNC 67.0 DNC 201.0 201.0
47th ANDREA JURIC Ž CRO 7831 JK MARINA KAŠTELA 2006 67.0 DNC 67.0 DNC 67.0 DNC 201.0 201.0
47th PETRA MARENDIC Ž CRO 91 JK MORNAR 2005 67.0 DNC 67.0 DNC 67.0 DNC 201.0 201.0
47th ANTONIJO MARENDIC M CRO 9 JK MORNAR 2004 67.0 DNC 67.0 DNC 67.0 DNC 201.0 201.0
47th NIKO JAKELIC M CRO 102 JK MORNAR 2006 67.0 DNC 67.0 DNC 67.0 DNC 201.0 201.0
47th JERE BAKOTIC M CRO 96 JK SPLIT 2006 67.0 DNC 67.0 DNC 67.0 DNC 201.0 201.0
47th FRANKO CIRIC M CRO 1881 JK SPLIT 2003 67.0 DNC 67.0 DNC 67.0 DNC 201.0 201.0
47th NIKOLA MANCEV M CRO 186 JK SPLIT 2003 67.0 DNC 67.0 DNC 67.0 DNC 201.0 201.0
47th IVAN JURC M CRO 793 JK MARINA KAŠTELA 2002 67.0 DNC 67.0 DNC 67.0 DNC 201.0 201.0
47th BRUNO MAREVIC M CRO 980 JK MARINA KAŠTELA 2002 67.0 DNC 67.0 DNC 67.0 DNC 201.0 201.0
47th FANNY BILJAK Ž CRO 1087 JK MARINA KAŠTELA 2004 67.0 DNC 67.0 DNC 67.0 DNC 201.0 201.0
47th JOSIP MUŠTRA M CRO 90 JK TROGIR 2002 67.0 DNC 67.0 DNC 67.0 DNC 201.0 201.0
47th TONI BULICIC M CRO 103 JK TROGIR 2006 67.0 DNC 67.0 DNC 67.0 DNC 201.0 201.0
47th DUJE DIDIC M CRO 796 JK ZENTA 2003 67.0 DNC 67.0 DNC 67.0 DNC 201.0 201.0
47th MARKO IVANCEV M CRO 798 JK ZENTA 2002 67.0 DNC 67.0 DNC 67.0 DNC 201.0 201.0
47th MATEO BOLANCA M 0 JK PRIMOŠTEN 2003 67.0 DNC 67.0 DNC 67.0 DNC 201.0 201.0
47th IVAN COBANOV M CRO 97 JK PRIMOŠTEN 2002 67.0 DNC 67.0 DNC 67.0 DNC 201.0 201.0
47th BARTOL PERKOVIC M CRO 91 JK PRIMOŠTEN 2006 67.0 DNC 67.0 DNC 67.0 DNC 201.0 201.0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UKUPNI REZULTATI - LASER 4.7

 

RankIme i PrezimeSpolBr. JedraKlubGod.R1R2R3TotalNett
1st KRISTIJAN BULICIC M 182660 JK TROGIR   (2.0) 1.0 1.0 4.0 2.0
2nd ANA ŠERIC Ž 189144 JK SPLIT   1.0 (2.0) 2.0 5.0 3.0
3rd MARIN RADACIC M 165767 JK TROGIR   (6.0 DNC) 6.0 DNC 6.0 DNC 18.0 12.0

 

 

 

 

 

 

LASER RADIAL - UKUPNI REZULTATI

 

RankIme i PrezimeSpolBr. JedraKlubGod.R1R2R3R4TotalNett
1st STIPE GASPIC M 193186 JK SPLIT   3.0 1.0 1.0 (5.0) 10.0 5.0
2nd ANÐELA DM VITTURI Ž 201668 JK SPLIT   2.0 2.0 (3.0) 3.0 10.0 7.0
3rd MARIO NOVAK N 199052 JK SPLIT   (9.0 OCS) 4.0 2.0 2.0 17.0 8.0
4th DINO SINDIK M 199823 JK SPLIT   1.0 (9.0 DNF) 9.0 DNC 1.0 20.0 11.0
5th NAÐA TOMASEVIC Ž 207339 JK SPLIT   (9.0 OCS) 3.0 5.0 4.0 21.0 12.0
6th MARKO MAÐAREVIC M 193187 JK SPLIT   4.0 5.0 4.0 (6.0) 19.0 13.0
7th MIRO BILIC M 201667 JK SPLIT   (9.0 DNC) 9.0 DNC 9.0 DNC 9.0 DNC 36.0 27.0
7th MOANA PETROVIC Ž 157629 JK SPINUT   (9.0 OCS) 9.0 DNC 9.0 DNC 9.0 DNC 36.0 27.0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prvog dana regate zbog orkanske bure nije se jedrilo te je u 13h RO označio kraj za današnji dan.

U nedjelju se očekuje slabljenje te je start predviđen u 11h.

 

 

 

OTVORENO PRV. JK SPLIT - STARTNA LISTA - OPTIMIST

 
Br.Ime i PrezimeSpolBr. JedraKlubGod.
1 MATEO BOLANCA M 0 JK PRIMOŠTEN 2003
2 IVAN COBANOV M CRO 97 JK PRIMOŠTEN 2002
3 BARTOL PERKOVIC M CRO 91 JK PRIMOŠTEN 2006
4 KARMEN PERKOVIC Ž CRO 1059 JK LABUD 2000
5 TONINA PERKOVIC Ž CRO 911 JK LABUD 2001
6 HANA DRAGOJEVIC Ž CRO 1119 JK LABUD 2000
7 NORA COPIC Ž CRO 979 JK LABUD 2003
8 NINA KLISKINIC Ž CRO 949 JK LABUD 2003
9 ANTUN TOMASEVIC M CRO 1019 JK LABUD 2004
10 TOMA MUDNIC M CRO JK SPINUT 2005
11 MARIN ZEC M CRO 883 JK SPINUT 2004
12 PETRA MASTELIC Ž CRO 952 JK ZENTA 2003
13 ZARA DOMINOVIC Ž CRO 1083 JK ZENTA 2003
14 IVA KOVACEVIC Ž CRO 1002 JK ZENTA 2002
15 VICKO ALFIREVIC M CRO 1003 JK ZENTA 2002
16 DUJE DIDIC M CRO 796 JK ZENTA 2003
17 MARKO IVANCEV M CRO 798 JK ZENTA 2002
18 ROKO VEKIC M CRO 1084 JK ZVIR  
19 VID VEKIC M CRO 1102 JK ZVIR  
20 MARINO ERCEG M CRO 970 JK ZVIR  
21 JOSIP MUŠTRA M CRO 90 JK TROGIR 2002
22 SRECO SIMUNOVIC M CRO 1089 JK TROGIR 2001
23 GABRIEL SIMUNOVIC M CRO 923 JK TROGIR 2001
24 TONI BULICIC M CRO 103 JK TROGIR 2006
25 IVAN MISE M CRO 1052 JK TROGIR 2003
26 IVAN JURC M CRO 793 JK MARINA KAŠTELA 2002
27 IVAN VRBATOVIC M CRO 1112 JK MARINA KAŠTELA 2002
28 PETAR MILUN M CRO 1827 JK MARINA KAŠTELA 2002
29 JOSIP BARICEVIC M CRO 697 JK MARINA KAŠTELA 2002
30 BRUNO MAREVIC M CRO 980 JK MARINA KAŠTELA 2002
31 ADRIAN PEOVIC M CRO 990 JK MARINA KAŠTELA 2003
32 SUNCICA BAKOTIN Ž CRO 696 JK MARINA KAŠTELA 2003
33 FANNY BILJAK Ž CRO 1087 JK MARINA KAŠTELA 2004
34 ANDREA JURIC Ž CRO 7831 JK MARINA KAŠTELA 2006
35 MARIN GOLEM M CRO 869 YC BIOGRAD 2001
36 PETRA MARENDIC Ž CRO 91 JK MORNAR 2005
37 ANASTAZIJA MARENDIÆ Ž CRO 763 JK MORNAR 2002
38 ANTONIJO MARENDIC M CRO 9 JK MORNAR 2004
39 NIKO JAKELIC M CRO 102 JK MORNAR 2006
40 FILIP JURISIC M CRO 108 JK MORNAR 2002
41 MAX GJIDERA M CRO 95 JK MORNAR 2004
42 DAMJAN KUZMANIC M CRO 1027 JK MORNAR 2004
43 ROCCO HRVOJ M CRO 99 JK MORNAR 2001
44 LOVRE KOVACEVIC M CRO 1026 JK MORNAR 2000
45 BARTOL UREM M CRO 1121 JK MORNAR 2002
46 PALMA CARGO Ž CRO 991 JK MORNAR 2000
47 PAVE VIDAKOVIC M CRO 912 JK OMIS 2003
48 ANDELO SKARE M CRO 835 JK OMIS 2002
49 ANTONIA AMBRUS Ž CRO 937 JK OMIS 2002
50 LUCIJA DOMAZET Ž CRO 1901 JK SVETI IVAN 2006
51 NIKA BEŠLIJA Ž CRO 901 JK SVETI IVAN 2006

 


STARTNA LISTA - LASER 4.7

 
Br.Ime i PrezimeSpolBr. JedraKlubGod.
1 ANA ŠERIC Ž 189144 JK SPLIT  
2 MARIN RADACIC M 165767 JK TROGIR  
3 KRISTIJAN BULICIC M 182660 JK TROGIR  
           
           

 

 

STARTNA LISTA - LASER RADIAL

 
Br.Ime i PrezimeSpolBr. JedraKlubGod.
1 ANÐELA DM VITTURI Ž 201668 JK SPLIT  
2 NAÐA TOMASEVIC Ž 207339 JK SPLIT  
3 MARIO NOVAK N 199052 JK SPLIT  
4 MARKO MAÐAREVIC M 193187 JK SPLIT  
5 STIPE GASPIC M 193186 JK SPLIT  
6 MIRO BILIC M 201667 JK SPLIT  
7 DINO SINDIK M 199823 JK SPLIT  
8 MOANA PETROVIC Ž 157629 JK SPINUT  
           
           
           
           
           
           
           
           

 

_________________________________________________________________________________

OGLAS

 

OBRAZAC ZA PRIJAVU

Tags: Regate, otvoreno prvenstvo