Split 1700 Rezultati nakon 3 jedrenja

SPLIT 1700

Jedriličarski klub "SPLIT"

Results as of 20:35 on April 30, 2016

Overall

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 131, Scoring system: Appendix A
Rank IME I PREZIME OZNAKA BR.NA JEDRU KLUB SPOL GODIŠTE GRUPA R1 R2 R3 Nett
1st LOVRE BAKOTIĆ CRO 1038 JK SPLIT M12 2005 CRVENA 4 3 9 16
2nd NINA ŠKOPAC CRO 1065 JK CLIVO Ž 2002 PLAVA 3 3 12 18
3rd VIKTOR MALETIĆ CRO 1146 JK MAESTRAL M 2004 CRVENA 2 12 5 19
4th PETRA MARENDIĆ CRO 1122 JK MORNAR Ž12 2005 CRVENA 5 6 8 19
5th EDO FIKE CRO 1129 JK CLIVO M12 2005 PLAVA 4 9 8 21
6th MATEJ SKOČIBUŠIĆ CRO 5 JK HISTRIA M12 2005 PLAVA 7 11 7 25
7th BARTUL UREM CRO 1 JK MORNAR M 2002 CRVENA 7 2 17 26
8th MATIJA KIKER CRO 1107 JK CLIVO M 2002 CRVENA 13 11 4 28
9th URSULA BALAS CRO 1023 JK VAL CRIKVENICA Ž 2002 CRVENA 10 8 11 29
10th MAVAR MARIJAN CRO 907 JK CROATIA M 2001 PLAVA 24 5 3 32
11th NIKA MANESTAR CRO 1100 JK VAL CRIKVENICA Ž 2002 PLAVA 15 7 11 33
12th NATHAN BERTO CRO 1148 JK MAESTRAL M 2002 CRVENA 23 13 1 37
13th MARIN KUSTIĆ CRO 1126 JK SPLIT M 2001 CRVENA 26 9 2 37
14th ANTUN TOMAŠEVIĆ CRO 902 JK LABUD M 2004 CRVENA 3 30 6 39
15th BOŽIDAR GOLUBIĆ CRO 1128 JK SPLIT M 2001 PLAVA 8 6 27 41
16th DAVID MEDANČIĆ CRO 1074 JK KVARNER M 2001 CRVENA 8 19 14 41
17th LARA MANESTAR CRO 1064 JK VAL CRIKVENICA Ž 2003 CRVENA 16 7 19 42
18th TOMA MUDNIĆ CRO 1068 JK SPLIT M12 2005 PLAVA 13 15 18 46
19th FILIP JURIŠIĆ CRO 1121 JK MORNAR M 2002 CRVENA 27 5 15 47
20th BORNA MIHALJEVIĆ CRO 1053 JK TROGIR M12 2006 PLAVA 17 17 13 47
21st KALISTA DELIĆ CRO 979 JK LABUD Ž 2004 CRVENA 11 10 27 48
22nd PETRA MASTELIĆ CRO 1003 JK ZENTA Ž 2003 PLAVA 12 23 15 50
23rd RATKO KNEZ CRO 1158 JK SPLIT M 2001 CRVENA 17 4 30 51
24th PETAR MILUN CRO 1087 JK MARINA KAŠTELA M 2002 PLAVA 28 14 9 51
25th VLATKO MARUŠIĆ CRO 1106 JK TROGIR M 2001 CRVENA 22 28 3 53
26th KARLA GOLJA CRO 1151 JK ULJANIK PLOVIDBA Ž 2002 PLAVA 21 18 14 53
27th EMA GOLJA CRO 980 JK OPATIJA Ž 2001 CRVENA 18 14 24 56
28th NOA ŠAJATOVIĆ CRO 1152 JK ULJANIK PLOVIDBA Ž 2003 CRVENA 25 20 12 57
29th MAJ BISAKI CRO 1110 JK HISTRIA M 2003 CRVENA 1 29 29 59
30th LUKA FATOVIĆ CRO 865 YC ZAGREB M12 2006 PLAVA 25 13 21 59
31st DAMJAN KUZMANIĆ CRO 8 JK MORNAR M 2004 CRVENA 29 1 34 64
32nd PAVE VIDAKOVIĆ CRO 919 JK OMIŠ M 2003 PLAVA 36 10 19 65
33rd MAX GJIDERA CRO 1026 JK MORNAR M 2004 CRVENA 15 24 26 65
34th LUKA VUKOVIĆ CRO 1118 JK LABUD M 2003 PLAVA 19 20 29 68
35th ROKO STIPANOVIĆ CRO 1147 JK CLIVO M 2002 PLAVA 1 67 BFD 1 69
36th TIN FIKE CRO 1150 JK CLIVO M12 2005 PLAVA 2 2 67 UFD 71
37th LUCIJA ŠKOPAC CRO 1077 JK CLIVO Ž12 2005 PLAVA 67 BFD 4 2 73
38th MARKO HRABAR CRO 1888 JK SPLIT M 2004 PLAVA 16 16 41 73
39th TONI BULIČIĆ CRO 1052 JK TROGIR M12 2006 CRVENA 31 18 25 74
40th ANTONIO MARENDIĆ CRO 10 JK MORNAR M 2004 PLAVA 22 26 26 74
41st EMANUEL SKOČIBUŠIĆ CRO 1082 JK HISTRIA M 2003 PLAVA 5 67 DNC 5 77
42nd SARA MUJEŠIĆ CRO 973 JK VEGA Ž 2001 CRVENA 6 67 BFD 7 80
43rd MARKO IVANČEV CRO 1083 JK ZENTA M 2002 PLAVA 67 BFD 8 6 81
44th ANA PETRIČIĆ CRO 1079 JK CROATIA Ž 2003 PLAVA 11 67 BFD 4 82
45th TEDI LEONARDELLI CRO 1032 JK VEGA M12 2006 CRVENA 38 26 18 82
46th VICE JUŠIĆ CRO 1047 JK ŽAL M 2002 CRVENA 35 16 32 83
47th PAOLA ČELIĆ CRO 1139 JK VEGA Ž 2004 PLAVA 29 33 22 84
48th JURE CVEK CRO 558 JK ULJANIK PLOVIDBA M 2004 CRVENA 33 33 21 87
49th DREN DEJANOVIĆ CRO 1099 JK ULJANIK PLOVIDBA M 2002 PLAVA 31 24 32 87
50th NORA ŠIJAN CRO 1078 JK CLIVO Ž12 2005 PLAVA 67 BFD 12 10 89
51st RONI BOBOVNIK CRO 1011 YC ZAGREB M 2003 CRVENA 12 67 BFD 10 89
52nd EMA SAMARŽIJA CRO 868 JK SVETI NIKOLA Ž 2004 CRVENA 24 31 35 90
53rd DINO LUKENDA CRO 1050 JK OPATIJA M 2002 CRVENA 14 39 38 91
54th PETRA GAMBIRAŽA CRO 943 JK USKOK Ž12 2006 PLAVA 18 35 39 92
55th VIKTOR KULIĆ GOLJA CRO 1073 JK KVARNER M 2002 PLAVA 10 67 BFD 16 93
56th MARA SAMARŽIJA CRO 74 JK SVETI NIKOLA Ž12 2006 PLAVA 37 27 31 95
57th MARK BERBER CRO 1017 JK USKOK M 2003 CRVENA 9 67 BFD 23 99
57th TONINA PERKOVIĆ CRO 1119 JK LABUD Ž 2001 PLAVA 9 67 BFD 23 99
59th KARLO MODRIĆ CRO 1098 JK SPLIT M 2004 CRVENA 45 15 40 100
60th JOSIP BARIČEVIĆ CRO 696 JK MARINA KAŠTELA M 2002 CRVENA 21 67 BFD 13 101
61st GORAN ŠIME STIPANOV CRO 1042 JK KVARNER M 2004 CRVENA 39 25 37 101
62nd TAJANA FILIPAŠ CRO 1049 JK KVARNER Ž 2002 CRVENA 19 67 BFD 16 102
63rd PINO GOTOVAC CRO 188 JK SPLIT M12 2005 PLAVA 26 31 47 104
64th JOSIP KOCMAN CRO 941 JK USKOK M 2004 PLAVA 40 34 30 104
65th IVAN MIŠE CRO 1054 JK TROGIR M 2003 PLAVA 43 25 37 105
66th JOSIP TAFRA CRO 1803 JK OMIŠ M12 2007 PLAVA 35 30 40 105
67th ADRIAN PEOVIĆ CRO 990 JK SPLIT M 2003 CRVENA 20 67 BFD 20 107
68th CARLA DE CARINA CRO 1029 JK VAL CRIKVENICA Ž 2004 PLAVA 6 67 BFD 35 108
69th LEA RAKOVAC CRO 1137 JK MAESTRAL Ž12 2006 PLAVA 47 19 42 108
70th NORA GOTOVAC CRO 881 JK SPLIT Ž12 2006 CRVENA 43 21 44 108
71st TOMAS HAMERLITZ CRO 1090 JK OPATIJA M 2002 PLAVA 14 67 BFD 28 109
72nd HELENA JAKŠIĆ CRO 17 JK MORNAR Ž12 2005 PLAVA 27 67 BFD 17 111
73rd EMA JELENKOVIĆ CRO 838 JK VEGA Ž12 2005 PLAVA 44 32 36 112
74th JAN KOMANDINA CRO 1072 JK VEGA M12 2005 CRVENA 41 38 33 112
75th TONI NIŽIĆ 0 JK PRIMOŠTEN M 2002 CRVENA 51 27 36 114
76th TEA PETEH CRO 1080 JK HISTRIA Ž12 2005 CRVENA 67 DNC 22 28 117
77th NIKO JAKELIĆ CRO 102 JK MORNAR M12 2006 CRVENA 28 36 54 118
78th NENSI CVITANIĆ CRO 1067 JK SPLIT Ž 2002 PLAVA 34 36 51 121
79th KARLA PRGOMET CRO 1188 JK SPLIT Ž 2003 PLAVA 67 BFD 22 33 122
80th KLARA BRNIČEVIĆ CRO 1108 JK SPLIT Ž12 2005 CRVENA 40 40 43 123
81st LUKA HAGENAUER CRO 1165 YC ZAGREB M12 2005 PLAVA 33 67 BFD 25 125
82nd ILLA RODMAN CRO 731 JK PLAV Ž 2002 PLAVA 67 BFD 21 38 126
83rd LORIS BERLJAVAC CRO 1012 JK HORIZONT M12 2005 CRVENA 36 23 67 UFD 126
84th ROKO SCHMIDT CRO 1136 JK VEGA M12 2006 PLAVA 42 37 48 127
85th BRUNO MAREVIĆ CRO 890 JK MARINA KAŠTELA M 2002 CRVENA 30 67 BFD 31 128
86th ROKO JURIĆ CRO 952 JK ZENTA M 2004 PLAVA 46 38 45 129
87th DINO BRKAN CRO 895 JK TROGIR M 2004 PLAVA 39 39 52 130
88th LUKA MOROZIN CRO 921 JK PLAV M 2002 CRVENA 42 67 DNC 22 131
89th MASSIMILANO ROVIS CRO 1832 JK VEGA M 2003 CRVENA 50 35 46 131
90th LEONARDO BORGIN CRO 1142 JK TIJAT M12 2005 PLAVA 45 67 BFD 20 132
91st ROKO ČEPIĆ-ZOKIĆ CRO 783 JK OMIŠ M12 2007 CRVENA 34 46 52 132
92nd MIRELA ĐUKIĆ CRO 1881 JK SPLIT Ž 2002 CRVENA 54 32 47 133
93rd EVA ŠIŠKO CRO 1113 JK USKOK Ž 2003 PLAVA 67 BFD 1 67 UFD 135
94th BEPO BAKOTIĆ CRO 1868 JK SPLIT M 2003 CRVENA 67 BFD 17 51 135
95th FRANKO ČIRIĆ CRO 8681 JK SPLIT M 2003 PLAVA 23 67 BFD 46 136
96th LUCIJAN BRNIČEVIĆ CRO 86 JK SPLIT M12 2007 PLAVA 49 40 50 139
97th JERE BAKOTIĆ CRO 861 JK SPLIT M12 2006 PLAVA 67 BFD 29 44 140
98th VICKO ALFIREVIĆ CRO 128 JK SPLIT M 2002 CRVENA 32 67 BFD 41 140
99th NOA GORIČKI CRO 88 JK ULJANIK PLOVIDBA Ž12 2005 CRVENA 48 44 48 140
100th MIŠEL MILANOVIĆ CRO 1055 JK HORIZONT M12 2006 PLAVA 41 67 BFD 34 142
101st MARE GRŠKOVIĆ CRO 600 JK SVETI NIKOLA Ž12 2005 PLAVA 48 28 67 UFD 143
102nd NIKOLA MANČEV CRO 98 JK SPLIT M 2002 CRVENA 52 34 57 143
103rd NIKA BEŠLIJA CRO 100 JK SVETI IVAN Ž12 2006 CRVENA 59 45 42 146
104th MAROJE ŠKORO CRO 1816 JK SPLIT M12 2006 PLAVA 38 67 BFD 43 148
105th ANDRIA MARVIN CRO 951 JK USKOK M12 2007 CRVENA 37 47 67 UFD 151
106th MARTA PROLIĆ CRO 999 JK MARINA KAŠTELA Ž 2004 CRVENA 60 42 49 151
107th MARIJETA JAKŠIĆ CRO 4 JK MORNAR Ž 2004 CRVENA 49 37 67 DNC 153
108th IVAN JURIĆ CRO 1112 JK MARINA KAŠTELA M 2002 PLAVA 20 67 BFD 67 UFD 154
109th JAKOV BUJAS CRO 828 JK VAL ŠIBENIK M12 2006 CRVENA 55 43 58 156
110th GRIGOR PETTENER CRO 2007 JK ULJANIK PLOVIDBA M12 2007 CRVENA 56 48 53 157
111th SIMON STARIĆ CRO 1014 JK HORIZONT M12 2005 PLAVA 67 BFD 67 BFD 24 158
112th ANDREA JURIĆ CRO 793 JK MARINA KAŠTELA Ž12 2006 PLAVA 50 41 67 UFD 158
113th ZVONE LELAS CRO 922 JK TROGIR M12 2005 CRVENA 61 41 56 158
114th VEDRAN ČELIĆ CRO 1140 JK VEGA M12 2007 CRVENA 53 67 BFD 39 159
115th ELEONORA BORGIN CRO 11 JK TIJAT Ž 2003 CRVENA 47 67 BFD 45 159
116th CARLOS LAKIĆ CRO 981 JK MORNAR M12 2005 PLAVA 52 42 67 DNC 161
117th ANDRIJA RASTIĆ CRO 763 JK MORNAR M 2003 PLAVA 53 43 67 DNC 163
118th MARIN BAČELIĆ 34 JK VAL ŠIBENIK M 2004 CRVENA 46 67 BFD 50 163
119th MARIN GOLEM CRO 1060 JK VAL ŠIBENIK M 2001 PLAVA 30 67 BFD 67 UFD 164
120th IVAN PROLIĆ CRO 697 JK MARINA KAŠTELA M12 2005 PLAVA 32 67 BFD 67 UFD 166
121st LUCIJA DOMAZET CRO 960 JK SVETI IVAN Ž12 2006 CRVENA 44 67 BFD 55 166
122nd MARISA BRNIČEVIĆ CRO 7 JK ORIŠAC Ž12 2008 PLAVA 55 44 67 DNC 166
123rd MATEO BAĐIM CRO 06 JK VAL ŠIBENIK M 2003 PLAVA 51 67 BFD 49 167
124th NIKOLA JURIĆ CRO 265 JK ŠPINUT M12 2006 CRVENA 58 50 59 167
125th PJERO JURIĆ CRO 26 JK MORNAR M12 2005 CRVENA 57 49 67 DNC 173
126th MARIN PLEČAŠ CRO 7831 JK MARINA KAŠTELA M12 2007 PLAVA 54 67 DNC 53 174
127th GRGO BRAJČIĆ CRO 1027 JK MORNAR M12 2005 CRVENA 62 51 67 DNC 180
128th MARIO BUBA PULEK CRO 1111 JK CLIVO M 2004 PLAVA 67 BFD 67 BFD 67 DNC 201
128th IVAN ČOBANOV 958 JK PRIMOŠTEN M 2002 PLAVA 67 BFD 67 BFD 67 UFD 201
128th NORA COPIĆ CRO 911 JK LABUD Ž 2003 PLAVA 67 DNC 67 DNC 67 DNC 201
128th MARIN LJUBIČIĆ CRO 1019 JK LABUD M12 2006 CRVENA 67 BFD 67 BFD 67 UFD 201